• Pon-Pt 7:30 - 20:00

Tel. 12 641-02-21, Tel. 12 641-04-54

Tel. 12 261-07-96, Fax. 12 641-07-90

 

Godziny otwarcia: 7.30 - 20.00

Podstawowa Opieka Zdrowotna: 8:00 - 18:00

Centrum Medyczne "MED-ALL"

Przychodnia

Centrum Medyczne ”MED-ALL” powstało w 2001 roku i od szesnastu lat nieprzerwalnie rozwija zakres usług z myślą o zapewnieniu pacjentom kompleksowej opieki medycznej.

Oferta 

Oferujemy szeroką gamę usług medycznych obejmujących: konsultacje lekarzy rodzinnych, pediatrów, lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne i szczepienia. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. Można wykonać u nas EKG (w tym holterowskie i ciśnieniowe), USG, USG dopplerowskie, wideodermatoskopię. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z różnych dziedzin medycyny. Oferujemy opiekę położnej i pielęgniarki środowiskowej.

Uprawnienia

Centrum Medyczne współpracuje z Pracownią Medycyny Rodzinnej Collegium Medicum UJ i posiada uprawnienia do szkolenia lekarzy specjalizujących się w medycynie rodzinnej. Posiadanie certyfikatu zobowiązuje zespół Centrum Medycznego ”MED-ALL” do stałego utrzymania wysokiej jakości usług medycznych na poziomie standardów europejskich.

Certyfikat Akredytacyjny

W listopadzie 2018 r. nasze Centrum otrzymało Certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Ministerstwo Zdrowia.

certyfikat akredytacyjny

Certyfikat ISO 9001

Głównym celem Centrum jest stałe podnoszenie jakości usług medycznych, zgodnie z wymogami utrzymania certyfikatu ISO 9001. W związku z powyższym zespół lekarzy i pielęgniarek na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. O jakości naszej pracy świadczy ciągle zwiększające się ilość zgłaszających się pacjentów, którzy wyrażają swoją dobrą opinie i zaufanie w przeprowadzanych ankietach.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług

dr Krystyna TargoszNaszym atutem jest wysoce wyspecjalizowany, doświadczony i empatyczny personel

dr Krystyna Targosz Dyrektor

 

 

Współpracujemy

   

 

Naszą dewizą jest indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta

POLITYKA PRYWATNOŚCI
KLAUZULA INFORMACYJNA CENTRUM MEDYCZNEGO ’’MED-ALL”
Centrum Medyczne ”MED-ALL” s.c. © ul. Budziszyńska 1, 31-619 Kraków, Tel. 12 641-02-21  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.